OPINIE

Wasze opinie na temat naszych produktów
i naszej działalności

Wasze zdanie jest dla nas ważne.
Piszcie do nas...


Dzięki za tłumaczenie Alana na polski, brakowało, jak dla mnie, jego wykładów. Duży plus, że nie wydaliście tego w formie książkowej, lecz audio, gdyż sposób przemawiania Wattsa + treść jest super. Mam już zakupiony komplet audiobooków i czekam na następne.

Bogusław

Witam serdecznie. Gratuluję wyboru tematu do audiobooków. Szukałem od jakiegoś czasu takiego wydawnictwa. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Michał


Gratuluję bardzo dobrej serii wydawniczej! Pełne uznanie dla lektora. Audiobooki słucha się bardzo przyjemnie. Lektor jest bardzo subtelny i dzięki temu można poczuć charyzmę Wattsa.

Geofar

Nie znałem do tej pory Wattsa. Dzięki Wam poznałem go. Dziękuję Wam. Zrobiliście wielką rzecz i kontynuujcie.

Norman


Inspirujący projekt przedstawiający inspirującą postać. Przekład wykładow Wattsa w przejrzysty i łatwo przyswajalny sposób oddaje wiedzę, filozofię i wartości w nich zawarte. Słucha się ich nie tylko z fascynacją, ale i z czystą przyjemnością. Watts nawiązuje do niemal wszystkich aspektów naszej egzystencji, a jego obserwacje i wnioski pozostawiają nas nie tylko w głębokiej zadumie, ale często też ze zmienionym światopoglądem i spojrzeniem wewnątrz nas samych. Świetne nagrania i piękna szata graficzna.

Agnieszka

Dzisiaj miałem najlepszy bieg od trzech miesięcy. Przebiegłem 7,5 km w 54 minuty. Nie jest to jakiś wyczyn, ale jestem z siebie dumny. Piszę o tym, bo to jest dokładnie czas trwania wykładu "Nie co być powinno, lecz co jest!". Swoją drogą to bardzo dobry, a dla mnie osobiście, ważny wykład. Słucham go już od jakiegoś czasu i wiem, że spokojnie ma potencjał na kilka maratonów.

Michał


Rewelacja! Uwielbiam wykłady i książki Alana Wattsa ale ten wykład otworzył mi oczy na coś czego dawno nie mogłem samemu rozgryźć. Dzięki Ci za to Alanie. Polecam ten audiobook wszystkich poszukującym prawdziwej rzeczywistości.

Tomasz [o wykładzie „Kim jestem?”]

Fenomenalny wykład. Słuchając go nie wierzyłem, że w latach 70-tych ktoś mówił o filozofii/religii w tak otwarty i bezpośredni sposób. Ciekawy, mądry i bardzo aktualny.
Naprawdę polecam!

Michał [o wykładzie „Kim jestem?”]


Najlepszy wykład jakiego kiedykolwiek słuchałem!

Adi [o wykładzie „Nie co być powinno, lecz co jest!”]

Wykład fenomenalny. Nic dodać. Nic ująć.

Tomasz [o wykładzie „Patrząc poprzez sieć”]


Polecam audiobook. Akurat nudziłem się na wykładzie z etyki, gdy puściłem sobie go na słuchawkach. Najlepiej spożytkowane 40 minut.

Sphinx [o wykładzie „Wprowadzenie do Buddyzmu”]

Ciekawie napisane... w sposób zrozumiały... i klarowny, super na początek przygody z buddyzmem...

Krzysztof [o wykładzie „Wprowadzenie do Buddyzmu”]


Słuchałam w pozycji wygodnej, na leżąco, z zamkniętymi oczami. Głos lektora był przyjemny. Tłumaczenie oryginalnego, angielskiego, zrozumiałe. Informacje były podane jasno, prosto i, mogę to powiedzieć, są PRAWDĄ. Polecam.

Dobromiła [o wykładzie „Taoistyczny wymiar karmy”]

"Za każdy wzrost w świadomości trzeba zapłacić
pewną cenę. Nie możemy stać się bardziej wrażliwi na przyjemność, bez bycia bardziej wrażliwymi na ból..."

Alan Watts

Copyright © 2012-2023 by Kendra Publishing.
Wszelkie prawa zastrzeżone.